Zeray, yeni projesini hayata geçiriyor

Geliştirdiği projeler ile ulusal ve uluslararası gayrimenkul sektöründe ses getiren projelere imza atan Zeray, Türk ekonomisinin amiral gemisi eşsiz lokasyon olarak tanımladığı Kocaeli’ndeki projelerine bir yenisini daha ekliyor. Az katlı, özgün mimarisi ve sosyal alanları ile yine bölgede fark oluşturmayı hedefleyen proje 17 bin 510 metrekare üzerine inşa edilecek ve 256 üniteden oluşacak.

Garden projesinde, kapalı havuz, fitness, hamam, sauna, buhar odası gibi alanlar yer alacak. Mahremiyet ve güvenliği üst düzeyde tutan özel projede ormanın ortasında rengârenk peyzaj alanları, şelaleleri, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla yer alacak. Zeray A.Ş. Pazarlamadan sorumlu GMY Aytül Ayhan, “Başiskele, Kocaeli’nin yıldızı parlayan ve her geçen gün değeri katlanarak artan bir lokasyonu olarak ön plana çıkıyor. Zeray Miracle Garden, şehirden uzaklaşmadan doğanın yanı başında yaşamak isteyenlerin tercihi olacak. Projemiz, sakinlerini nihtiyaç duyduğu bütün ayrıntılara cevap vermesinin yanında vadettiği yüksek prim potansiyeli ile de yatırımcıları cezbedecektir.” dedi.

Zeray Miracle Garden’da, ihtiyaca yönelik birbirinden farklı tiplerde, 1+1 ’den 4+1 ’e 256 konut bulunacak. 61 ile 220 metrekare aralığında uzanan farklı seçeneklerin yer aldığı projede fiyatlar 2.014.595 TL den başlıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir