Ebru Gündeş Eski Sevgilisine Kayıtsız Kalamadı

O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programı sosyal medyanın da gündemine oturdu. Ebru Gündeş’in de jüri koltuğunda yer aldığı yarışmada, sahneye çıkan Kerem Alışık duygusal bir şarkı seslendirdi. Bir dönem aşk yaşayan Gündeş ve Alışık’ın o anları ise O Ses Türkiye’ye damga vurdu.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında jüri kadrosunda yer alan Ebru Gündeş’in eski aşkı Kerem Alışık ile yeniden bir araya geldi. Yarışmacı olarak katılan Kerem Alışık’ın performansına Ebru Gündeş kayıtsız kalamadı.

O Ses Türkiye’nin vazgeçilmez jürilerinden Ebru Gündeş, eski sevgilisinin performansına kayıtsız kalamadı. O Ses Türkiye’nin bu yıl yarışmacılardan biri olan Kerem Alışık Ebru Gündeş’in eski sevgilisi.

Ebru Gündeş ve Kerem Alışık 1995 yılında ‘Fırtınalar’ dizisinde birlikte rol almışlardı. Çiftin dizi arkadaşlığı kısa zaman içerisinde büyük bir aşka dönüşmüştü.

Yıllar yıllar sonra eski iki aşık O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programında yeniden bir araya geldi.

Kerem Alışık’ın performansına Ebru Gündeş’in dönmesi ve Alışık’ın Ebru’yu seçmesi ise akıllara “eski aşk yeniden mi külleniyor?” sorularını getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx