2024 Kehanetleri Gündem Oldu! Savaş, Hastalık, İstila, Tüm Dünya Risk Altında!

TAHTAKURUSU İSTİLASINI ÖNCEDEN BİLDİ

TikTok üzerinden paylaşımda bulunan bir kullanıcı, Simpsons’ların 24. sezon 18. bölümüne dikkat çekerek, “Fransa böcek salgınıyla mücadele ederken Paris’teki tüm kamusal alanlarda tahtakuruların gezindiği görüldü” notunu düştü. Bu paylaşımın ardından herkesin aklına kısa süre önce Paris’teki sinema salonlarını istila eden ve ardından metro ile trenlere kadar yayılan tahtakuruları geldi.

2024 YILINDA SICAKLIK PANDEMİSİ ETKİLİ OLACAK

Dizinin bir bölümünde, insanlar anormal derecede artan sıcaklıklar nedeniyle evlerinden dışarı adım atamazken, kimi sahnelerin ise bugünle benzerliği dikkat çekiyor. İddialara göre, bir bölümde Springfield Kasabası, kavurucu sıckalardan dolayı felakete doğru gidiyor.

Ayrıca başka bir bölümde de 2024’te sıcaklık pandemisi denilen bir döneme girilebileceğine ve bütün dünyayı küresel bir iklim krizinin beklediğine dikkat çekildi. Öyle ki artan sıcaklıklardan dolayı eve kapanmalar da başlıyor. Etkili olan yüksek sıcaklıklardan ötürü kimse dışarı çıkamaz hale gelirken, işletmeler kapandı ve insanlar sıcaktan hayatını kaybetti.

Dizide 2024 yılına dair bir başka tahminler ise enflasyon krizi, ABD ve Çin arasında nükleer çatışma ve Trump’ın tekrardan ABD başkanı olması yönünde oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx