Protez Saç Ve Bakım Merkezi Oscar Hair Protez Saç Tasarım Ve Bakım Merkezi

 

Protez saçlar ile sizlerde yepyeni bir görünüme kavuşmak ister misiniz? Oscar Hair Protez Saç Tasarım ve Bakım Merkezi olarak sizlere en uygun fiyatlı, saç protez işlemlerini sunuyoruz. Saç protezleri tamamen organik ve doğal bir görünüme sahiptir. Oldukça kolay bir şekilde yapılan protez işlemleri, tamamen uzman ekipler tarafından ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirir. Saç seyrekliğinden, saç döküntüsünden veya kelikten şikayet eden herkes saç protezi yaptırabilir. Saç protezi on iki yaşından sonra bütün bireylere, cinsiyet ayırt etmeksizin uygulanır. Sizlerde yepyeni bir görünüme kavuşmak isterseniz, Oscar Hair Protez Saç Tasarım ve Bakım Merkezi olarak bizler sizlerin yanınızdayız.

 

Saç Protezi İşlemi Kaç Aşamada Yapılır?

Şişli Protez saçlar günümüzde en çok tercih edilen, saç estetiği işlemlerin arasındadır. Saçlarından şikayeti olan herkes, bu işlemi kolaylıkla yaptırabilir. Saç protezi üç adımda kolay bir şekilde yapılabilir. Bundanlar ölçü almak, yerleştirme ve tasarımı tamamlama işlemleridir. Profesyonel firmamız, kısa süre içerisinde kaliteli bir şekilde bütün bu işlemleri sizlerin önderliğinde uygular. Ölçü aşamasında, protez saç hazırlanmaya başlanır. Çok düzgün bir şekilde kişinin kafa yapısının ölçüsünün alınması gerekir. Ölçü işlemlerinde tam kafa yerine ek yapılacak, alanın ölçüsü de yapılabilir. Tamamen protez saçın geleceği alana göre farklı ölçüler alınmaktadır. Ölçü işleminden sonra, uzman ekibimize ölçüler iletilir ve üretim aşaması başlar. Üretim aşamasında kişilerin diledikleri protez saç rengi ve boyutu hazırlanır. Sonrasında ise yerleştirme adımına geçiş yapılır. Protez saç kişilere tamamen yerleştirilerek, son dokunuşlar yapılır. Kesim ve diğer işlemler de bu adımda uygulanır.

 

Protez Saçların Kullanım Ömrü Ne Kadar?

Protez saç işlemi son derece kolay ve hızlı bir şekilde yapılır. Ancak kullanım ömrü tamamen kişiye bağlı bir durumdur. Protez saç fiyatları düzgün ve iyi bir şekilde yapıldıktan sonra uzun süre boyunca kullanılabilir. İlk takıldıktan sonra mutlaka ikinci haftada bir bakım işleminin uygulanması gerekir. Bu sayede kişiler dilerlerse modellerde değişime gidebilir veya ömrünü uzatmak adına bakımlarını yaptırabilir. Düzenli bakımı yapılan saçların ömrü ortalama beş yıla kadar uzar. Ancak özensiz bir şekilde kullanılan saçlar birkaç yıl içerisinde etkisini yitirir. Ancak tercih edeceğiniz protez türüne göre kullanım ömrü de değişiklik gösterebilir. Sizlerde uzun ömürlü, uygun fiyatlı protez saçlar için Oscar Hair Protez Saç Tasarım ve Bakım Merkezimize başvuruda bulunabilir, bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir