Kuruyan gölden mafya cinayetleri çıkıyor: 3. ceset bulundu

ABD’de Mead Gölü’nde yetkililerin süratle ortaya çıkan kuraklıktan etkilenen rezervuarda çürüyen iki ceset bulmasından yalnızca iki ay sonra, daha fazla insan kalıntısı ortaya çıkarıldı.

New York Post’un haberine nazaran, Ulusal Park Servisi bir cesedin iskelet kalıntılarının Nevada’daki Swim Beach Lake Mead Ulusal Rekreasyon Alanı’nda 16.30 civarında bulunduğunu bildiren bir bildiri yayınladı. Kalıntılar, uzmanların bir mevt nedenini belirlemeye çalışacakları ve ayrıyeten pazartesi günü yetkililer tarafından açıklanmayan kalıntılar için bir yaş kestirimi sağlamaya yardımcı olacakları Clark County Tıbbi Muayene Ofisine gönderildi.

Mayıs ayında da Las Vegas kenti yakınlarındaki Colorado Irmağı üzerindeki rezervuarda Hemenway Limanı yakınında içinde insan kalıntıları bulunan bir varil bulunmuştu. Yetkililer, Mayıs ayında bulunan birinci insan cesedinin akabinde, kuraklıktan etkilenen gölün su düzeyleri düşmeye devam ettikçe muhtemelen daha fazla ceset bulabileceklerini iddia etmişti.

Batı Amerika’yı etkileyen yirmi yıllık kuraklık, Mead Gölü’nün geçen hafta 1.041 fitin altına inerek tarihi düşüklere düşmesine neden olmuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.