İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın En Kolay Yolu! Bu Mucizevi Prosedür İle Tüyleri Unutacaksınız

Uzun yıllardır hem bayanlar hem de erkekler istenmeyen tüyleri yok etmek için farklı yollara başvuruyor. Geçmişten bu vakte kadar çeşitli formüller deneyerek istenmeyen tüylerden kurtulmak isten şahıslar, son günlerde hem kolay hem de pratik olan bu metoda yöneliyor. İşte istenmeyen tüylerden kolay kurtulmak için kullanılan o prosedür hakkın merak edilen ayrıntılar.

Yüzünüzde ortaya çıkan istenmeyen tüyleri papaya ve süt sayesinde yok etmek mümkün. Pekala lakin nasıl? İşte ayrıntılar…

İSTENMEYEN TÜYLERİ YOK EDEN KARIŞIM

Papaya ve Süt

MALZEMELER

½ fincan papaya posası
1 yemek kaşığı süt

HAZIRLANIŞI

Papaya, kıl köklerini genişletebilen ve kılların doğal olarak dökülmesini sağlayan bir enzim olan papain içerir. Ayrıyeten sütteki laktik asit dış katmanı daha pürüzsüz, daha parlak bir cilt bırakır. Kalın bir macun elde etmek için papayayı sütle karıştırın ve akabinde cildinize masaj yaparak uygulayın. Yaklaşık 15 dakika bekletin ve sonra durulayın. Süreci haftada bir tekrarlayabilirsiniz.

TUZ VE LİMON KARIŞIMI

Limonun cilt üzerindeki olumlu tesirlerini bilmeyen yoktur. Hele bir de tuz ile bir ortaya gelince istenmeyen tüyler konusunda epey tesirlidir. Limon ve tuz kıl köklerini yumuşatarak tüylerin vakitle azalmasına ve dökülmesine yardımcı olur. Tıpkı vakitte ağda sonrası oluşan lekelerin giderilmesinde hayli tesirlidir. Tuz ve limon karışımını tüy dökücü sprey olarak kullanabileceğiniz üzere direkt cildinize de uygulayabilirsiniz.

MALZEMELER

Tuz
Limon

HAZIRLANIŞI

Bir ölçü taze sıkılmış limon suyunu 1 çay kaşığı tuz ile güzelce karıştırın ve boş bir sprey şişesine boşaltın.

Uygulamak istediğiniz bölgeye sıkın ve bu formda 15 dakika kadar bekletin.

Daha sonra o bölgeyi ılık suyla yıkayın.

Etkili sonuç almak için bu prosedürü haftada bir tekrar etmenizde yarar var.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.