İrem Derici’den Safiye Soyman’a büyük tepki: Saçını yolarım Safiye abla!

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman’ın “Erkekler çaktırmadan çapkınlık yapabilir” açıklamaları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Soyman’ın sözleri üzerine adeta küplere binen İrem Derici “Vallahi Safiye Abla’nın saçını yolasım geldi” şeklinde tepki gösterdi.

İbrahim Tatlıses‘in eski eşi Derya Tuna, geçtiğimiz günlerde yaptığı “Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok bence. Kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz” açıklamalarıyla sosyal medyada gündem olmuştu. Tuna’nın tartışma konusu haline gelen açıklamalarına sessiz kalmayan Safiye Soyman ise “Derya doğru söylemiş. Her şey tabii ki kadınlarda bitiyor. Haberim yoksa çapkınlık yapabilir. Bana hissettirmesin” ifadelerini kullandı.

Safiye Soyman

Safiye Soyman’ın ‘çapkınlık’ üzerine sarf ettiği sözler sosyal medyada büyük bir tartışmanın fitilini ateşlerken İrem Derici, ünlü şarkıcıyı yerden yere vurdu. Daha önce ihanetle karşı karşıya kalan İrem Derici, “Vallahi Safiye Abla’nın saçını yolasım geldi. Ne gereksiz açıklamalar bunlar! Ne demek erkek yapsın, kadın yapmasın. Kendinize gelin. Bu kalp oyuncak değil, ben bu tarz olayları affetmiyorum” şeklinde konuştu. Sosyal medyayı ikiye bölen konuda İrem Derici’ye destek mesajları yağdı.

İrem Derici

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.