Harun Tan panik oldu! ‘Kahve içerken tanıştık’

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Harun Tan, Nisan 2021’de Arnavutköy’de kadın arkadaşıyla objektiflere yansımıştı. Yol kenarına aracını park eden iş insanı, görüntülendiği fark edince kız arkadaşına dönerek uzaklaşmasını istemişti. Hızlıca iş insanının yanından uzaklaşan güzel, kapüşonunu takarak, arka sokaklarda kaybolmaya çalışmıştı. Bir üst sokakta görüntülenen gizemli kişinin bu halleri dikkat çekmişti.

PANİK ANLARI!

Öte yandan Harun Tan, yine Arnavutköy’de lüks elektrikli aracının içerisinde gizemli bir güzelle görüntülenmişti. Otomobilin içinde sohbet eden ikili, muhabiri fark edince panik yapmıştı. Aracın gazına basarak uzaklaşan Tan, Bebek’te kadın arkadaşını indirmişti. Gazeteciyi atlattığını düşünen iş insanı, arkadaşını indirmesine rağmen konuşmasına devam etmişti.

“HARUN BENİ ÇEKTİLER”

Kameraların yeniden görüntü aldığını anlayan gizemli güzel, aracın kapısını kapatarak, yolun karşısına geçmişti. Harun Tan ise bu defa tek başına uzaklaşırken, kadın arkadaşının ise telefonla konuşurken “Harun beni çektiler” dediği duyulmuştu.

BU DEFA KAÇMADI!

Manken Ebru Şallı ile 11 yıllık evliliği 2013’te biten Harun Tan, önceki gün ise Arnavutköy’de bir kadınla baş başa kahve içti. İkilinin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı. Görüntülediğini fark eden 57 yaşındaki iş insanı, gizemli kadının yanından kalkarak, soluğu basın mensuplarının yanında aldı.

“YANLIŞ BİR ŞEY YAZMAYIN”

Sporcu kimliğiyle tanınan ve yoga paylaşımlarıyla adından söz ettiren Harun Tan, “Kahve içerken tanıştık, yanlış bir şey yazmayın. Hanımefendi gelip yanıma oturunca sohbet ettik” şeklinde konuştu. Durumu muhabirlere açıklama gereği duyan Harun Tan, tekrar kadın arkadaşının yanına dönerek, koyu sohbete kaldığı yerden devam etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.