Hangi ilde kaç kişi aşı oldu İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Samsun aşı sayıları ve aşı haritası 16 Eylül günlük aşı ve doz sayıları

Ülkemizde 14 Ocak’ta başlayan aşılama uygulaması, “COVID-19 Aşısı Bilgilendirme Platformu” üzerinden anbean takip edilebiliyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Samsun’da kaç koronavirüs aşısı yapıldı. Hangi ilde ne kadar aşı yapıldı? 16 Eylül Perşembe, günlük aşı ve günlük doz sayıları nelerdir? Aşılamada son durum nedir? İşte detaylar haberimizde… Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

HANGİ İLDE NE KADAR AŞI YAPILDI?

Aşılama sürecinin tüm ayrıntıları ise vatandaşlar tarafından covid19asi.saglik.gov.tr adresinden takip edilebiliyor. Anbean aşılanan kişi sayısının güncellendiği sitede şu ana kadar 104.077.980 kişinin aşı olduğu bilgisi yer alıyor.

GÜNCEL VERİLER İÇİN TIKLAYINIZ! Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

1. DOZ AŞI YAPILAN KİŞİ SAYISI

1. Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 52.336.133

2. DOZ AŞI YAPILAN KİŞİ SAYISI

2. Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 41.465.954

3. DOZ AŞI YAPILAN KİŞİ SAYISI

3. Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 9.696.724

HANGİ İLDE NE KADAR AŞI YAPILDI?

“COVID-19 Aşısı Bilgilendirme Platformu'” üzerinde ayrıca aşılama haritası da bulunuyor. Türkiye’deki tüm illerin yer aldığı haritada, nerede ne kadar aşı yapıldığı bilgisi görülebiliyor. İllere göre aşı dağılımı 10 dakikada bir güncelleniyor.

İSTANBUL’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI

% 82.8 oranında koronavirüs aşısı yapıldı.

ANKARA’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI?

%87.4 oranında koronavirüs aşısı yapıldı. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

İZMİR’DE KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI?

%88.1 oranında koronavirüs aşısı yapıldı.

BURSA’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI?

%84.6 oranında koronavirüs aşısı yapıldı. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

ADANA’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI?

%83.5 oranında koronavirüs aşısı yapıldı.

SAMSUN’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI?

%84.9 adet koronavirüs aşısı yapıldı.

16 Eylül tarihine ait bilgilerdir.

Haberler.com – Gündem

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.