Gezi Müezzini Fuat Hoca Odatv’ye konuştu: Mucize duayla geldi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sözlerinin ardından sosyal medyada gündem olan Dolmabahçe Bezmiâlem Valide Sultan Camisi eski müezzini Fuat Yıldırım kronik böbrek rahatsızlığı nedeniyle haftanın üç günü diyaliz tedavisi görüyor ve organ nakli bekliyordu.

Fuat Yıldırım’dan sevindiren haber bugün geldi.

Dolmabahçe Camii’nde içki içildiği iddialarına karşı hakikati savunan Müezzin Fuat Yıldırım’a dün Başkent Üniversitesi’nde Prof. Mehmet Haberal tarafından böbrek nakli yapıldı.

Makbul İbrahim Paşa Camisi’nin imamı olan Mahmut Ceyhan’ın Fuat Yıldırım’a böbreğini verdiği öğrenildi.

Haberimizin ardından bir Odatv okuru da Fuat Yıldırım’a böbreğini vermek istemiş ancak yaşı nedeniyle uygun bulunmamıştı.

FUAT YILDIRIM ODATV’YE KONUŞTU

Ameliyatının ardından Fuat Yıldırım’a Odatv ulaştı. Fuat Yıldırım “Herkese çok teşekkür ediyorum. Hastanedeyim, ameliyatım yapıldı. Süreç takip ediliyor, şu an her şey yolunda. Herkesin duaları sayesinde bir mucize gerçekleşti, herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

İLK ODATV DUYURMUŞTU

Gezi Parkı olayları sırasında camide içki içildiği iddia edilmiş, cami müezzini Fuat Yıldırım ise içki içildiğini görmediğini söylemişti.

Fuat Yıldırım, Bezmialem Camii’nde yaşananlar nedeniyle polise de ifade vermiş ve “Ben din adamıyım, yalan söyleyemem, içki içildiğini görmedim” demişti.

İLGİLİ HABER İÇİN:

-Gezi Müezzini organ bekliyor

Erdoğan’ın son dönemde camide içki içildiği iddialarını tekrarlaması üzerine yeniden gündem olan Yıldırım, Odatv’ye konuşmuş ve yaşadığı sağlık problemini de anlatmıştı.

Caner Taşpınar

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.