Film setine silahlı baskın

NATALIE Portman’ın oyuncuları arasında yer aldığı “Apple TV+” yapımı “Lady in the Lake” (Gölgeki Kız) filminin Baltimore’daki çekimleri sırasında, bölgedeki bir seyyar satıcı set ekibine tehditler savurdu. Polisin yaptığı açıklamada, seyyar şekilde tekstil ürünleri satan Keith L. Brown (43), bölgeye film setinin kurulması ile birlikte iş yapamaz hale geldiğini iddia etti. Ardından film ekibine elindeki silahla birlikte tehditler savurdu ve yapım şirketinden 50 bin dolar para talep etti.

GÜVENLİK ARTIRILDI

Sette güvenlik önlemleri artırılırken, Keith L. Brown yakalandı. Filmin yapım şirketi Endeavor Content, “Ekibimizin emniyeti ve güvenliği en yüksek önceliğimizdir. Yapımımız artırılan güvenlik önlemleri ile devam edecek” açıklamasında bulundu. Natalie Portman ile Moses Ingram’ın başrolde yer aldığı “Lady in the Lake”, Amerikalı yazar Laura Lippman’ın aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanıyor.

ÇOK KORKTULAR

Natalie Portman (solda) ile Moses Ingram’ın yer aldığı “Lady in the Lake” adlı filmin Baltimore’daki çekimleri sırasında büyük panik yaşandı. Eli silahlı seyyar satıcı polis tarafından etkisiz hale getirildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.