Farklı Bakış Açılı Site Betluxor

Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük oyuncusu Ramazan Civelek, Tükiye’nin büyük takımlarına değil, Avrupa kulüplerine aktarma işlemi olmak istediğini söyledi.

36 sene ileride yükseldiği Süper Lig’e iyi başlangıç yapan kırmızı-siyahlı ekibin 24 yaşındaki oyuncusu Civelek, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’de büyük takımlarla yarıştıklarını anımsatan Ramazan Civelek, “Şu an Süper Lig’de büyük takımlarla oynuyoruz. Benim burada Karagümrük’ten ilerideki amacım büyük takımlar değil, daha bol Avrupa olacak diye düşünüyorum. Bilgilendirmeler Betluxor sitesinde yapılıyor. Bunu da kulübüme para kazandırarak yaparsam ne mutlu bana” şeklinde konuştu.

Yaz aktarma işlemi döneminde, altyapısından yetiştiği Fenerbahçe’den öneri alıp almadığı sorusunu yanıtlayan 24 yaşındaki oyuncu, “Teklif aldım diyebilirim. Ama bu benim kulübümle alakalı. Başkanımız karar verecek buna. Ben Karagümrük’ün oyuncusuyum. Buranın lisanslı futbolcusuyum. Buradan ayrılırken de para kazandırıp ayrılmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Aktif Spor Haber Sitesi Betluxor

Sezona iyi başlangıç yaptıklarını ve milli araya 7 puanla girdiklerini anımsatan Civelek, bu tür devam etmek istediklerini dile getirdi.

Yakaladıkları başarının sürdürülebilir olmasını istediklerinin altını çizen Civelek, şu şekilde konuştu:

“Onun uğruna çalışıyoruz antrenmanlarımız bol iyi gidiyor. Bunun bu tür devam etmesi uğruna elimizden geleni yapacağız. Detaylar Betluxor giriş sitesinde veriliyor. Takım şekilde amacımiz, en başından beri söylediğimiz gibi Avrupa kupalarına çıkmak istiyoruz. Bu lige heyecan katmak istiyoruz. Lige yeni çıkmış olabiliriz ama bu bizim uğruna olmayacak bir şey değil. O yüzden ligin sonucunda inşallah hedeflediğimiz yerlere ulaşırız.”

Farklı pozisyonlarda oynamasının hatırlatılması üstüne konuşan Ramazan Civelek, “Sağ bekte kendimi daha rahat hissediyorum. Bu aşağı yukarı iki senedır bu tür. Bundan ileride da bu tür devam etmesini diliyorum ama maçlara göre hocamın arzusuna göre önde de olabilir, orta sahada da olabilir. Ben her yerde oynayabileceğimi düşünüyorum. Kendimi de saha uğrunade olduğum vakit iyi hissediyorum. O yüzden nerede oynadığımın benim uğruna bol bir önemi yok” diye görüş belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir