Emre Mor savaşı! Trabzonspor devrede

Karagümrük’te gösterdiği performansla transferin gözdesi haline gelen ve Fenerbahçe’nin ilgilendiği ileri sürülen Emre Mor’la ilgili flaş bir gelişme yaşandı. An itibarıyla Trabzonspor da Emre Mor yarışına girdi. Bir müddettir Fenerbahçe’nin gündeminde olduğu belirtilen 24 yaşındaki futbolcuya yurt dışından, bilhassa de İtalya’dan, talipler olduğu hem Türkiye hem de yurt dışında basına yansıdı. Mesleğini yine ayağa kaldıran Emre Mor ile ilgili flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı. 

Hurma’yla görüşülecek

Ajansspor’da yer alan habere nazaran geçtiğimiz dönem da Trabzonspor’un gündeminde olan Emre Mor için Karadeniz grubunun bir sefer daha bastırdığı öne sürüldü. Habere nazaran; transferde büyük aralık kaydeden Bordo-Mavili yöneticiler transfere nokta koymak için Karagümrük Lideri Süleyman Hurma ile bir görüşme gerçekleştirecek.

Bir aday daha var

Fırtına’nın öte yandan atak çizgisi için yeni bir ismi daha gündemine alabileceği konuşuluyor. Beşiktaş ’la yollarını ayıran Kanada Ulusal Takımı’nın golcüsü Cyle Larin’in de menacerler aracılığıyla Trabzonspor’a önerildiği, idarenin de mevzuyla ilgili olarak çalışma başlatmak için teknik yönetici Abdullah Avcı’nın raporunu beklediği belirtildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.