Cennet Mahallesi’nin Selim’i Serhat Özcan evlendi!

Rol aldığı tiyatro, dizi ve filmlerde en beğenilen oyuncular arasında yer alan başarılı aktör Serhat Özcan, nişanlısı Avukat Deniz İpek ile hayatlarını birleştirme kararı aldı. Geçtiğimiz gün Ayvalık’ta düğünlerini gerçekleştiren mutlu çift, sevinçlerini sevenleriyle paylaştı.

Bir Demet Tiyatro’nun Tirbuşon’u olarak adım attığı dizi film dünyasında; Ulan İstanbul’da Talip Bey, Kalbim Ege’de Kaldı’da Ali Kürük, Cennet Mahallesi’nde Selim, Çukur’da Uluç Reis ve son olarak Zümrüdüanka’da Rüstem karakterleriyle ününe ün katan Serhat Özcan, Avukat Deniz İpek ile dünyaevine girdi.

deniz ipek ve serhat özcan

SADE BİR DÜĞÜN

Balıkesir Ayvalık’ın nezih mekânlarından Şirinkent mevkiinde Avukat İpek’in amcasına ait olan yemek mekanında gerçekleştirilen düğün, sade şekilde gerçekleştirildi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in nikâhı kıydığı nezih düğünde, İzmir’den gelen Grup Fortie Sanat, en güzel şarkılarını Özcan çifti için seslendirdi.

serhat özcan ve deniz ipek

“BUGÜNÜ ÇOK BEKLEDİK”

Gelen basının sorularını büyük bir mutlulukla yanıtlayan oyuncu Özcan, huzurlu ve mutlu hissettiğini belirterek “Çünkü biz epey uzunca bir zamandır arkadaşız Deniz’le. 10 yıllık ilişkimizin ilk 5 yılı arkadaşlık, son 5 yılı ise sevgili olarak geçirdik. Çok bekledik bugünü. Artık ‘tamam’ dediğimizde de evlenmeye karar verdik. Çok da iyi bir şey yaptığımızı düşünüyorum. Son derece mutluyum. Eşimle birlikte Ayvalık’ta yaşamayı sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu. Eşinin sözünün bitmesi ardından mikrofona uzanan Deniz İpek ise “Uzunca zamandır bugünü bekliyorduk. Burada dostlarımızla birlikte bu anı yaşamak bizi çok mutlu etti” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Hande Erçel’in yeğeni Mavi’nin babasıyla olan diyaloğu güldürdü

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.