Bu Dekorasyon Teklifleriyle Paranız Cebinizde Kalacak! Böylelikle Konutunuzun Mimarı Siz Olacaksınız

Konutunuzda hayat alanınızı dekore etmek ne kadar eğlenceli görünse de bir o kadar da güç olabiliyor. Hatta bilhassa kullanılmış bir ömür alanına taşınmak, başınızı daha fazla karıştırabilir. Son vakitlerde üst üste gelen artırımlar mobilya ve dekorasyon fiyatlarına da yansıdı. Pekala meskeninizde hem kendinizi hem de cebinizi zorlamadan nasıl dekorasyon yapabilirsiniz?SANDIKLARDAN YAPILMIŞ KİTAPLIKLAR

Kullanılmayan tüm bu kasalar, kitaplık fonksiyonu görebilir. Tek yapmanız gereken üzerlerini boyamak, üst üste dizmek, bir ortaya getirmek ve kitaplarınızı depolamaya başlamak.

ABAJUR SÜSLEME

Abajurunuz için biraz parıltı ve parıltılı yapıştırıcı alın ve abajurunuzun içini süsleyin. Sonuç olarak, yansıtıcı bir ışık efekti elde edeceksiniz. Dahası, konutunuza biraz serinlik, hoşluk ve ayrıyeten kıymetli ve egzotik bir görünüm katacaktır.

KUMAŞTAN İLHAM ALAN TUVAL SANATI

Duvarınız çıplaksa ve biraz dekor ve canlılıktan mahrumsa, konutunuzdaki eski kumaşı yahut yatak grubunu çıkarın ve işe başlayın. Gereksiniminiz olan şeylerden biri bir taban ve kimilerine erişemiyorsanız ahşap olmamalıdır. Dahası, birtakım döşeme çivilerine ve tahminen biraz yapıştırıcıya gereksiniminiz olacak. Tabanı büsbütün örtmeyi unutmayın, böylelikle gösterdiğiniz tek şey kumaş kanvasınızdır. Duvara çivi çakın ve oraya asın.

YARI BOYALI DUVARLAR

Konutunuzda derinlik yahut boşluk yoksa, bir illüzyon yaratmak için tek gereksiniminiz olan havalı mesken dekor tüyoları. Bununla birlikte, meskeninizde alçak tavanlar olduğunda, bunu düzeltmenin bir yolu vardır. Tam olarak düzeltmek için değil, yüksek bir tavan yanılsaması yaratmak için. Bunu başarmak için duvarlarınızı yarıya kadar boyayın lakin alt kısmın daha büyük olduğundan emin olun.

UZUN ÖMÜRLÜ DUŞ KORKULUKLARI

Duş perdelerinizi tutmak için metal halkalar kullandığınızda, bunlar kolay kolay paslanma eğilimindedir. Bunun yerine yapabileceğiniz şey yay kullanmaktır. Yalnızca havalı görünmekle kalmaz, birebir vakitte uzun ömürlüdür. Yaydan ilham alan bu mesken dekorasyonu tüyolarını deneyin.

DELİKLİ ABAJUR

Abajurunuzla yapabileceğiniz öteki bir şey de, istediğiniz rastgele bir yıldız efektini yaratmak için delikler açmaktır. Bu size yaratıcı olmanız için birçok fırsat sunuyor.

TABANLARI BOYAYIN

Bu yer konut dekorasyonu tüyoları, mutfak yahut banyodaki vinil yahut laminat yerler içindir. Bilhassa yorgun bir daire kiralıyorsanız, ekseriyetle çok güzel görünmezler. Endişelenmeyin, yalnızca üzerlerini boyayın. Bu, bilhassa bunları değiştirmeye gücünüz yetmiyorsa kullanışlıdır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.