Bafetimbi Gomis: Bir aslan ailesini her vakit korur

Ümraniyespor karşısında oyuna son anlarda giren ve golü atarak Galatasaray’a zaferi getiren Bafetimbi Gomis maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’a Ümraniyespor karşısında zaferi getiren golü atan Bafetimbi Gomis, müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu.Gomis attığı golü Lider Dursun Özbek’e armağan ettiğini belirterek kelamına başladı ve “Bu maçı, bu golü, bu zaferi annesini kaybeden lider Dursun Özbek’e armağan ediyorum. Bize her vakit sahip çıkıyor, bu yüzden, bu gol kendisine…” açıklamasını yaptı.

‘GURURLA FORMAYI TAŞIMAYA İTİNA GÖSTERİYORUM’

Attığı golle sarı kırmızılı kadrodaki 40. golünü geride bıraktığı hatırlatılan Gomis, “Galatasaray’da 40 gol atan 4. yabancı futbolcu olmaktan ötürü gururluyum. Geçmişi bırakıp, geleceğe de bakmak lazım. Ben en yeterli formda hazırlanıyorum. Gururla bu formayı taşımaya itina gösteriyorum” kelamlarını kullandı.

‘ONLAR İÇİN SAVAŞIYORUM’

Galatasaray’da taraftarlar için savaşmaya devam edeceğini belirten Gomis, “Galatasaray’dan 3,5 sene başka kaldım lakin taraftarlar daima beni destekledi. Ayrıldığımda üzüldüm lakin geri döndüm. Onlar için savaşıyorum. Bir aslan ailesini her vakit korur. Galatasaray’ın sembolü olarak tarihe geçtim. Artık Trabzonspor maçı değerli, ona hazırlanmalıyız” açıklamasını yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.