AK Partili vilayet liderinden vatandaşa: ‘Densizlik, hadsizlik yapma’

AK Parti Konya Vilayet Lideri Hasan Angı, Karatay ilçesindeki temel atma merasiminde bir vatandaş ile tartıştı. Tartışma sırasında vatandaş, Angı’yı “Sana baki değil burası, benimle o denli konuşmaya hakkın yok senin” diye eleştirdi. Angı da kendisini eleştiren vatandaşa, “Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol” dedi.

Konya’nın Karatay ilçesinde bugün Aksapark Konut Yapı Kooperatifi’nin temel atma merasimi yapıldı. Merasime katılan AK Parti Konya Vilayet Lideri Hasan Angı ile bir vatandaş ortasında tartışma yaşandı. İkili ortasındaki tartışma imgelere yansıdı.

ANKA Haber Ajansı’na nazaran, toplu konutun yapıldığı alanda hakkının yendiğini ileri süren vatandaş, Angı’ya sıkıntısını anlatırken Angı yanıt olarak “Sen bu başla gittiğin sürece hiç kusura bakma, daima sen haklısın, herkes suçlu” dedi. Vatandaş da Angı’nın kelamları üzerine, “Sana baki değil bu makamlar, benimle o denli konuşmaya hakkın yok senin” diyerek karşılık verdi. Bunun üzerine Angı’nın, “Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol” dediği duyuldu.

‘HER TARAFIN YANLIŞ’

Tartışma yatıştırılmak istenirken vatandaşın “Benim nerem yanlış” demesi üzerine Angı, “Her tarafın yanlış ya, bir doğrun yok” diye karşılık verdi. Vatandaş ise Angı’ya, “Sen yanlışsız olduğun için artık bu makamında bir dur bakalım” dedi. Vatandaş, daha sonra etraftakiler tarafından Angı’nın yanından uzaklaştırıldı.

Angı daha evvelce de iktisadın berbata gittiğine dair yapılan tenkitlere reaksiyon göstermiş, “Kışın salatalık domates yemezdik. Turşu yerdik, çok zenginleştik açık söyleyeyim” demişti. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.