Adü Rektörü yurtları inceledi

Daha evvel de tebdili kıyafet üniversitenin Diş Hekimliği Fakültesi Kuşadası Diş Tedavi Merkezi ve Tıp Fakültesi Hastanesinde incelemelerde bulunan rektör, “Evlatlarımın kalacağı yerler, onları kimlere emanet etiğimiz bizim için çok kıymetli. Yurtlara ziyaretlerde bulundum; toplumsal ve fiziki alanlarını inceledim, yurt işletmecileriyle biraraya geldim, artık içim daha huzurlu ve rahat.” dedi.

Kampüs alanına yakın bölgedeki rastgele seçilen yurtlarda öğrencilerin kalacağı odaları ve yurtları inceledi.

Her Vakit İstişare ve İş Birliği İçinde Olmayı İsterim

Öğrencileri evlatları olarak gördüğünü belirterek barınma imkanlarını yerinde inceleyen ve yurt yetkilileri ile görüşen ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Aileler size evlatlarını bizler ise evlatlarımız olarak gördüğümüz öğrencilerimizi sizlere emanet ediyoruz. Sorumluluğunuz büyük, inanıyorum ki her biriniz çocukların hayatına dokunuyorsunuz. Bu süreçte her vakit istişare ve iş birliği içinde olmayı isterim.” dedi.

Öğrenci Dostu Üniversite Kentleri Sıralamasında Aydın 7. Sırada

Öğrenci Dostu Üniversite Kentleri Araştırması’nın [ÖDÜŞ] 2022 yılı sonuçlarına nazaran Aydın’ın 7. sırada olduğunu belirten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Öğrenciler için bilimsel manada güçlü bir eğitim sürecinin yanı sıra verimli bir kent hayatı da kıymet taşıyor. Aydın halkı, öğrencilere her vakit samimiyetle yaklaşmıştır. Bu süreçte yurtların da öğrencilerin yuvaları olmasını temenni ediyorum. Her birinize emekleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

ADÜ’nün Yükselen Muvaffakiyet Grafiği, Doluluk Oranlarını Etkiliyor

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nin kente büyük bir katma paha sağladığını ve bölgeyi güçlendirdiğini belirten yurt yetkilileri, pandemi devrinde yaşanan zorlukların akabinde 2022-2023 akademik yılında öğrencilere en kaliteli ve hoş hizmeti vermek için çalışacaklarını söz ettiler.

Ziyaret, yurt yetkililerinin bilgi vermesi ve Rektör Aldemir’in öğrencilerin barınma imkanlarını incelemesi ile sona erdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.